Stlačením klávesy ESC zatvorte

Trpíte bolestivými kŕčovými žilami, hemoroidmi, žlčníkom či reumou? Novinka HERBALGIN chronic pre dlhodobú úľavu.

Čo majú spoločné bolestivé kŕčové žily, hemoroidy, žlčníkový záchvat alebo reuma?

Je to dlhodobý (chronický) zápal. 

Pri kŕčových žilách je to dôsledok ochabnutej cievnej steny a hromadenia (stáza) krvi, ktoré vyvoláva v stene cievy bolestivý zápal. Osobitne v lete, keď sa žila ešte aj vplyvom tepla zaparí. Rovnaký chorobný proces je aj pri hemoroidoch, čo sú tiež žily, ale v oblasti konečníka. V letnom období sa zaparia, zapália, bolia a začnú aj krvácať. 

Iný je chorobný proces pri dlhodobom ochorení žlčníka (známom aj ako žlčníkové kamene) alebo po chirurgickom odstránení žlčníka. Nefunkčný (chorý) alebo už odstránený žlčník nereguluje uvoľňovanie žlčových kyselín z pečene, ktoré sa vylievajú do okolitého tkaniva. Tie sú pre tkanivá (mimo čreva) toxické a spôsobujú akútny lokálny zápal a extrémnu bolesť. Tá sa často prejavuje v oblasti za hrudnou kosťou a môže niekomu pripomínať príznak infarktu. 

Pri reume ide, pre zmenu, o autoimunitný zápal tkanív v oblasti kĺbov najmä krížov a rúk, ktorý sa prejavuje ich opuchom, obdobiami bolesti striedajúcimi obdobia bez bolesti. 

Pri uvedených zápaloch sa v tele uvoľňujú špeciálne látky (mediátory zápalu), ktoré v uvedených tkanivách vyvolávajú opuch a z neho plynúcu bolesť. Hlavnými mediátormi zápalu sú látky označované ako deriváty kyseliny arachidonovej. Ich tvorbu podporujú špeciálne enzýmy označované ako COX a LOX enzýmy. 

HERBALGIN chronic – inovatívny bylinný produkt pre dlhodobú úľavu pri zápaloch

V týchto týždňoch prišla na trh prevratná novinka, ktoré môže významne uľaviť veľkej skupine ľudí trpiacich rôznymi formami dlhodobého zápalu v tele. HERBALGIN chronic obsahuje inovatívnu 100% bylinnú zmes, ktorá má v klinických skúšaniach dokázané, že účinne blokuje COX a LOX enzýmy. Tým bráni tvorbe uvedených mediátorov zápalu (deriváty kys. arachidonovej), čo prispieva k obmedzenej až takmer k žiadnej zápalovej reakcii tkanív. Výsledkom je znížený opuch (edém) a úľava od bolesti. 

Výhodou produktu HERBALGIN chronic je, že funkčná bylinná zmes je vo forme špeciálne upravených tabliet s 12-hodinovým uvoľňovaním. To znamená, že pre dlhodobú úľavu postačuje užívanie 2x denne (1 tableta ráno a 1 tableta večer). Navyše, celková denná dávka účinných zložiek je veľmi nízka, iba 350 mg denne. Pre porovnanie napr. odporúčaná denná dávka ibuprofénu je min. 4 x 400 mg = 1600 mg denne. Aj preto je možné HERBALGIN chronic užívať aj u detí od 12 rokov veku. Produkt je bežne dostupný v lekárňach alebo eshopoch.

riaditeľ výskumu a vývoja PHARCO GRANCREO

MVDr. Peter Blaško

riaditeľ výskumu a vývoja PHARCO GRANCREO