Stlačením klávesy ESC zatvorte

Ak by vaša imunita vedela hovoriť, pýtala by si iba Zlaté Céčko PROTECT 2000

Zlaté Céčko PROTECT 2000 – prírodný tekutý vitamín C s takmer 90%-nou účinnosťou ako infúzny vitamín C, doplnený o zinok a protizápalovú zložku

Ak žiadate skutočne účinný vitamín C, ktorý ma vysokú strebateľnosť do organizmu vrátane pokožky, máte dve možnosti. Prvá možnosť je siahnúť po infúznom (vnútrožilovom) vitamíne C, ktorý vám však môže podať iba lekár v špecializovanom pracovisku. Koľko z nás má čas ísť kvôli tomu k lekárovi a vysedávať tam desiatky minút? Čo tí z nás, ktorí majú prirodzený strach z ihiel a infúzií? Ponúkame vám praktické riešenie v podobe druhej možnosti.

Už viac ako 2 roky je na trhu jedinečný prírodný tekutý vitamín C s takmer 90 %-nou biologickou účinnosťou ako infúzny vitamín C, navyše doplnený o zinok a protizápalovú látku. Jeho výhodou je, že je v hotovej tekutej podobe v ampulkách na jednorázové vypitie. To znamená, že je použiteľný okamžite, bez ihiel a vysedávania u lekára, bežne dostupný v lekárňach.

Štúdie preukázali, že Zlaté Céčko PROTECT 2000 má najvyšiu biologickú dostupnosť priamo v ľudských bielych krvinkách z orálnych vitamínov C* (pozri graf dolu). Pri vitamíne C je totiž dôležitejšie jeho využitie imunitnými bunkami, než samotná prítomnosť v krvi. Pretože samotný vitamín C nemá žiadny imunologický účinok, ten majú iba imunitné bunky. Iba v nich môže vitamín C aktivovať potrebné procesy, aby imunitné bunky mohli správne fungovať. Zlaté Céčko PROTECT 2000 má dokázanú až o 233 %** vyššiu udržateľnosť (retenciu) v ľudskom tele v porovnaní s inými vitamínmi C. To znamená, že sa v tele a najmä v bunkách a tkanivách (napr. aj v pokožke alebo väzivách a kĺboch) efektívne využije a nevylúči močom tak rýchlo ako iné vitamíny C. Žiadny iný vitamín C na svete nedeklaruje takúto vysokú udržateľnosť v tele, ani lipozomálny vitamín C. Zároveň, ako jediný vitamín C na svete, má dokázaný účinok na hlavný zápalový ukazovateľ v tele, CRP (C-reaktívny protein), ktorý u zdravého človeka dokáže znížiť až o 16 %**. To znamená, že u chorého s vyššou hodnotou CRP bude zníženie podstatne výraznejšie. Tento účinok je ešte posilnený o špeciálnu protizápalovú látku (PEA). Zlaté Céčko PROTECT 2000 má dokázané, že ako jediný vitamín C na svete, znižuje u zdravých ľudí aj zlý LDL cholesterol, a to takmer až o 9 %**. To znamená, že u ľudí so zvýšeným cholesterolom, bude toto zníženie aj dvojciferné percento. Produkt je bežne dostupný v lekárňach alebo eshopoch.

Graf znázorňujúci biologickú účinnosť rôznych vitamínov C v ľudských imunitných bunkách.

*Fay, M. J. and A. J. Verlangieri.“Stimulatory action of calcium L-threonate on ascorbic acid uptake by a human T-lymphoma cell line.“ Life Sci 1991,49(19): 1377-1381 Ester-C® je značkou The Ester C Company , U.S.A. , Benjamin S et al. A novel vitamin C preparation enhances neurite formation and fibroblast adhesion and reduces xenobiotic-induced T cell hyperactivation. Med Sci Monit 2007, 13(3), BR51-58 , **www.oneinnovationlab.com/products/pureway-c.

riaditeľ výskumu a vývoja PHARCO GRANCREO

MVDr. Peter Blaško

riaditeľ výskumu a vývoja PHARCO GRANCREO