Stlačením klávesy ESC zatvorte

Ak vás trápi reuma, bolesti kĺbov, bolesti krížov, bolesti svalov alebo bolesti šliach, odporúčame overený hrejivý prírodný gél a liečivé náplasti

Reuma je imunitné degeneratívne ochorenie postihujúce kĺby a okolité tkanivo. Viditeľne sa prejavuje napr. na kĺboch na rukách a nohách. Pozor, vysoké percento prejavov je aj v oblasti krížov, čo si často pacienti zamieňajú s bežnou bolesťou chrbta. Liečba reumy sa zameriava na 2 fázy ochorenia. 

Jedna fáza je imunitná (dlhodobá), kedy špeciálnymi liekmi potláčame imunitu, aby nevyvolala bolestivý opuch kĺbov. V tejto fáze je reuma potlačená natoľko, že nevyvoláva bolesti kĺbov.

Druhá fáza je akútna (exacerbácia), kedy sú kĺby opuchnuté a veľmi bolestivé. V tejto fáze reuma prekonala našu imunitu a spôsobuje bolesti kĺbov. Vtedy nám pomôžu bežne dostupné lieky proti bolesti. Potrebná je tiež aj lokálna liečba. A na to sú určené prírodné liečivé produkty REVIDOL gel a náplasti.

REVIDOL gél a náplasti – uľavujú od reumatických bolestí kĺbov, krížov, krku, svalov a šliach

Rovnako dôležité je aj lokálne liečiť kĺby a okolité tkanivá. Práve na to je určený inovatívny prírodný hrejivý gél REVIDOL. Obsahuje kombináciu prírodných výťažkov (boswelia, čertov pazúr, kapsaicín) a sírnych zlúčenín. Gél má hrejivý účinok, najprv dobre prekrví tkanivo, aby sa následne liečivé zložky rýchlo a účinne vstrebali a utlmili zápal a bolesť. Pacient pocíti úľavu pomerne rýchlo, čo potvrdzujú aj skúsenosti. Gél je veľmi účinný, obvykle stačí naozaj malé množstvo, ktoré treba vmasírovať do pokožky. Nezanecháva mastný film na pokožke. Tuba obsahuje 100 ml gélu.

Dobrou a pacientami odskúšanou alternatívou pri reume, bolesti krížov, chrbta a svalov sú prírodné náplasti REVIDOL. Tie síce nemajú hrejivý účinok, ale účinne uľavujú od bolesti, pôsobia 24 hodín. Náplastiobsahujú prírodné výťažky (boswelia, čertov pazúr, arnika, vŕba), dajú sa strihať na potrebnú veľkosť. Náplasti sa lepia iba na čistú a suchú pokožku, potom dobre držia. Je možné sa v nich aj sprchovať a pri odliepaní nespôsobujú začervenanie pokožky. Balenie obsahuje 5 ks náplastí. Ako jediné na trhu sú indikované aj na menštruačnú bolesť žien.

REVIDOL gél aj REVIDOL náplasti sú bežne dostupné v lekárňach alebo e-shopoch a tiež aj u vybraných ortopédov a reumatológov.


riaditeľ výskumu a vývoja PHARCO GRANCREO

MVDr. Peter Blaško

riaditeľ výskumu a vývoja PHARCO GRANCREO