Stlačením klávesy ESC zatvorte

Trápia vás pravidelne menštruačné bolesti alebo migréna? Lokálna liečba prírodnými náplasťami s bylinným produktom poskytuje úľavu.

Menštruačné bolesti, ktoré sa opakujú pravidelne každý mesiac, patria spolu s migrénou k najčastejším, ktoré trápia ženy. Menštruačná bolesť je natoľko intenzívna, že prakticky znemožňuje bežné fungovanie ženy. Podobne je to aj s migrénou. Dnes túto bolesť ženy tlmia užívaním syntetických analgetík, čo je úplne prirodzené a pomerne účinné. K dispozícii je však aj prírodná liečba náplasťami a tiež vhodný rastlinný doplnok.

REVIDOL náplasti – jediné prírodné náplasti s indikáciou menštruačná bolesť, s 24 hod. účinkom

Už takmer 2 roky sú u nás skúsenosti s jedinými prírodnými náplasťami REVIDOL s indikáciou menštruačná bolesť. Náplasti obsahujú rastlinné výťažky, nalepia sa v podbrušku a začnú pôsobiť. Ich výhodou je, že sa dajú strihať na potrebnú veľkosť a neodlepujú sa pri bežnom sprchovaní. Pri odstránení obvykle nezanechávajú na pokožke začervenanie, na rozdiel od syntetických náplastí. Okrem toho sú účinné aj na bolesť svalov, šliach, krku či krížov. REVIDOL náplasti obsahujú 5 ks náplastí a sú bežne dostupné v lekárňach alebo na e-šopoch.

HERBALGIN chronic – inovatívny bylinný produkt, ktorý uľavuje pri menštruačnej bolesti aj migréne

Novinka HERBALGIN chronic je moderný bylinný produkt (vegan), ktorý obsahuje výťažky v tabletách s predĺženým uvoľňovaním. Ich kombinácia má vedecky preukázaný protizápalový účinok s úľavou od bolesti. Výhodou je nízka denná dávka (350 mg), na rozdiel od napr. ibuprofénu (4 x 400 mg = 1600 mg). Preto sa môže užívať aj dlhodobo, už od 12 rokov veku.    

Pri opakujúcej sa bolestivej menštruácii je vhodné užívať HERBALGIN chronic už niekoľko dní pred menštruáciou. Pomôže to dosiahnuť účinnú hladinu výťažkov v krvi a znížiť tak intenzitu bolesti. 

Pri migrénach je vhodné užívať HERBALGIN chronic kontinuálne, aby sa minimalizoval návrat a intenzita migrén. 

HERBALGIN chronic sa užíva ráno a večer, obsahuje 60 tabliet a je bežne dostupný v lekárňach alebo e-šopoch. Je kombinovateľný aj s inými podobne pôsobiacimi produktami.

riaditeľ výskumu a vývoja PHARCO GRANCREO

MVDr. Peter Blaško

riaditeľ výskumu a vývoja PHARCO GRANCREO