Stlačením klávesy ESC zatvorte

AtheroControl – iba jedna tableta denne v prevencii pred mozgovou mŕtvicou a srdcovým infarktom, vysokým cholesterolom, nezdravou pečeňou a kôrnatením ciev

Vedeli ste, že za mozgovú mŕtvicu alebo srdcový infarkt môže stav vašich ciev, a nie primárne zvýšený cholesterol? Cholesterol je iba molekula, ktorá je potrebnou súčasťou nášho metabolizmu. V princípe nie je pre organizmus nebezpečná, pokiaľ sú naše cievy zdravé. Inak povedané, ak máme zdravé cievy, ani zvýšená hladina cholesterolu nepredstavuje pre človeka významnú hrozbu. Váš problém je primárne v stave vašich ciev. Čo to znamená, vám uvedieme na príklade.

Predstavte si napríklad 40 ročného športovca, ktorý sa zdravo stravuje. Napriek tomu má dedične zvýšený cholesterol. U tohto športovca sa špeciálnym vyšetrením ciev (doppler) zistilo, že má cievy vo výbornom stave, bez náznakov kôrnatenia. Napriek dlhodobo zvýšenému cholesterolu je jeho riziko mozgovej mŕtvice alebo srdcového infarktu relatívne nízke. Pretože cholesterol neprekoná cievnu výstelku a neukladá sa v stene cievy (kôrnatenie).

Predstavte si napríklad 40 ročného fajčiara, ktorý má hladinu cholesterolu dlhodobo v norme. Vyšetrenie dopplerom ukázalo na závažné poškodenie jeho ciev. Jeho riziko mozgovej mŕtvice alebo infarktu je veľmi vysoké, aj napriek nízkej hladine cholesterolu, ktorý ľahko preniká cez zapálenú cievnu výstielku do steny cievy a vytvára v nej rozsiahle kôrnatenie (ateroskleróza).

Na týchto dvoch príkladoch vidíte, že hlavným dôvodom pre vznik mozgovej mŕtvice alebo srdcového infarktu nie je zvýšená hladina cholesterolu, ale stav našich ciev.

AtheroControl

Začnite preventívne užívať AtheroControl – znížte riziko mozgovej mŕtvice alebo srdcového infarktu

Tak už viete, že stav vašich ciev je hlavným faktorom ochrany pred mŕtvicou alebo infarktom. AtheroControl je špeciálne vyvinutý preventívny výživový doplnok s cieľom obmedziť dlhotrvajúci mikrozápal v cievnej výstielke (endotel) našich ciev. Tým dochádza prakticky k ich uzdraveniu a normálnej ochrannej funkcii výstielky ciev, čím sa znemožní chorobné prenikanie molekul cholesterolu do jej steny. Zabráni sa tým rozvoju kôrnateniu (aterosklerózy) ciev (viď obrázok hore). AtheroControl navyše obsahuje zložky, ktoré upravujú hladinu cholesterolu, krvných tukov, zlepšujú fungovanie pečene a prispievajú k normálnej hladine cukru v krvi. Taktiež obsahuje zložku, ktorá má výrazný ochranný účinok na srdcový sval (myokard). AtheroControl je špeciálne vyvinutý pre preventívne užívanie u postihnutých, aj u zdravých ľudí, ktorí majú uvedené parametre v norme. Inak povedané u ľudí prispieva k normalizácii zvýšených parametrov a zlepšuje stav ciev. U ľudí so zdravými hodnotami pôsobí preventívne a chráni cievy pred kôrnatením a zhoršením metabolických parametrov, ciev aj pečene.

Keďže je vedecky preukázané, že po 40-ke sa u ľudí výrazne zhoršuje stav ciev (starnutie, kôrnatenie) a rastie riziko mŕtvice alebo infarktu, odporúčame preventívne užívanie produktu AtheroControl všetkým ľuďom. S užívaním rastlinného produktu AtheroControl, ktorý je u nás dostupný už 1,5 roka, nie sú zaznamenané vedľajšie účinky. Každý, kto chce prispieť k svojej ochrane pred mŕtvicou alebo infarktom, by mal preventívne siahnúť po produkte AtheroControl. Vaše cievy sú iba vo vašich rukách.

Odporúčané užívanie: 1 tableta denne počas úvodných 1 až 2 mesiacov. Neskôr môže postačovať 1/2 tablety. Optimálne užívať večer.

Produkt je bežne dostupný v lekárňach alebo eshopoch.

Skutočný prípad ovplyvnenia ciev a metabolických parametrov užívaním produktu AtheroControl

AtheroControl je testovaný v slovenských ambulanciách, tu môžete vidieť kontrétne zlepšenie u jedného užívateľa. Prakticky došlo k normalizácií kľúčových metabolických parametrov a pružnosti tepien, napriek tomu, že užívateľ neschudol, naopak mierne pribral. Takže zlepšenie nemohlo nastať z dôvodu poklesu telesnej hmotnosti, ale účinkom produktu AtheroControl.

Unknown

MUDr. Peter Čičvák

neurológ, Stará Ľubovňa