Stlačením klávesy ESC zatvorte

Trápia vás civilizačné ochorenia? S vekom ich bude len pribúdať.

Zvýšte si kvalitu života s inovatívnymi produktami PHARCO.

Nadváha, vysoký cholesterol alebo krvný tlak, ale aj cukrovka, či stukovatená pečeň. Bolesti krížov, chrbtice, artróza kolien alebo reuma. A nezabudnime ani na alergie, astmu, tráviace problémy či histamínovú intoleranciu. Ako nám pribúdajú roky, objavujú sa aj spomenuté zdravotné problémy. Naozaj musíme hneď všetko riešiť iba liekmi? 

Práve na časté civilizačné ochorenia a ich riešenie sa zameriavajú inovatívne produkty PHARCO, slovenskej vývojovej farmaceutickej spoločnosti. 

Produkty PHARCO sú zamerané na kľúčové príčiny alebo príznaky týchto ochorení. Naviac, majú inovatívne a funkčné zloženie, ktoré je prísne vybrané iba na základe nezávislých medicínskych a vedeckých skúšaní.

Originalita, inovácia, kvalitné zloženie a praktické užívanie produktov PHARCO, je vysoko cenené aj medzi lekármi a lekárnikmi. Sú dostupné v lekárňach alebo na lekárenských eshopoch.

Keď odchádzajú kríže a nervy, prichádza REMYELIN

REMYELIN je určený pri bolestiach krížov, karpálu, vyskočenej platničke či neurologických ochoreniach. Pri týchto problémoch sú postihnuté nervové obaly, ktoré je potrebné obnoviť, aby nervy fungovali správne a nespôsobovali bolesť. Tomu pomáha práve zloženie produktu REMYELIN. Často po ňom siahajú aj lekári pri post-kovidovom syndróme s neurologickými príznakmi.

Užíva sa 1 kapsula denne.

Zdravý cholesterol a zdravšia pečeň predlžujú život.

ATHEROCONTROL efektívne prispieva k zníženiu cholesterolu, zlepšeniu pečeňových parametrov aj normalizácii hladiny cukru. Tento odsledovaný komplexný účinok na širokú škálu metabolických parametrov pozitívne hodnotia najmä lekári. Preto je vhodný praktický pre každého s nadváhou, so zvýšeným cholesterolom, resp. u ľudí, kde sú zvýšené rôzne metabolické parametre. Navyše, zloženie obsahuje látku s preukázaným účinkom na obmedzenie kôrnatenia ciev, takže má potenciálne účinky aj v znižovaní rizika infarktu alebo mozgovej príhody.

Užíva sa 1 tableta denne večer.

Chráňte svoje pľúca pred vírusmi efektívne a pohodlne

PRO-MALT je špeciálne vyvinutý pre obranu sliznice dýchacích ciest. Jeho zloženie ovplyvňuje tú časť imunitného systému (tzv. MALT systém), ktorá bráni prenikaniu vírusov a baktérií do sliznice dýchacích ciest alebo pľúc. Lekári jeho prínos oceňovali najmä v období kovidu alebo chrípky, lebo výrazne pomáhal zabrániť rozvinutiu do pľúcneho štádia ochorenia (zápal pľúc). Tá predstavuje priame ohrozenie života. PRO-MALT je cielene vhodný pre ľudí s astmou, opakujúcimi sa ochoreniami dýchacích ciest, fajčiarov a alergikov. U nich má každé vírusové ochorenie vždy závažnejší priebeh.

Užíva sa iba 10 dní v mesiaci.

Zbavte sa histamínovej intolerancie iba jednou kapsulou denne, a bez diéty

REVICOLIN je prevratný a klinicky odskúšaný produkt s vysoko funkčným zložením pre ľudí s histamínovou intoleranciou (HIT), so syndrómom dráždivého čreva (IBS), resp. rôznymi tráviacimi problémami (opakované hnačky, nadúvanie, kŕče), SIBO a črevnými chronickými ochoreniami (napr. Crohnova choroba). REVICOLIN bol klinicky skúšaný na slovenskej klinike, kde preukázal významné zvýšenie kvality života u ľudí s IBS už za prvých 8 dní užívania. Jeho zloženie sa zameriava na príčiny zápalu v črevnej sliznici a zároveň na normalizáciu črevnej výstelky. Výsledkom je lepšia až takmer úplná obnova funkcie črevnej sliznice a tým výrazný ústup príznakov, ako napr. častá neforemná stolica, nafukovanie, črevné kŕče a pod. Prakticky sa u ľudí s HIT a IBS výrazne rozšíril jedálniček, aj o jedlá, ktoré predtým považovali za problémové. 

Užíva sa 1 až 2 kapsuly denne.

Inovácia je súčasťou DNA spoločnosti PHARCO

Ako ďalšie inovatívne produkty od PHARCO môžeme spomenúť napr. CHONDRO-BIOL pre kolená pri artróze. Obsahuje vysoko využiteľný neživočíšny biologický chondroitín sulfát. Užíva sa jedna tableta každý druhý deň.

Za zmienku stojí aj rýchlo pôsobiace kvapky HISTALLERG Acute, vhodné pri akútnej alergii alebo akútnom ochorení dýchacích alebo tráviacich ciest. Pomáha tlmiť histamínovú a cytokínovú búrku v sliznici a tým zmierňovať akútne príznaky a skracovať dĺžku ochorenia. Užíva sa 25 kvapiek 2x denne.

riaditeľ výskumu a vývoja PHARCO GRANCREO

MVDr. Peter Blaško

riaditeľ výskumu a vývoja PHARCO GRANCREO