Ak by vaša pleť a imunita vedeli hovoriť, pýtali by si iba Zlaté Céčko PROTECT 2000

Ide leto, Slnko začne spalovať vašu pokožku a pokožka nadmerným slnením hnedne a starne. Je to dôsledok prirodzených biochemických procesov v pokožke na jej vlastnú ochranu. Aj vekom naša pokožka prirodzene stráca elasticitu a objavujú sa na nej tmavšie miesta. Čo s tým vieme urobiť?

Zlaté Céčko PROTECT 2000 – prírodný tekutý vitamín C s takmer 90%-nou účinnosťou ako infúzny vitamín C, doplnený o zinok a protizápalovú zložku

Ak žiadate skutočne účinný vitamín C, ktorý ma vysokú strebateľnosť do organizmu vrátane pokožky máte dve možnosti. Prvá možnosť je siahnúť po infúznom (vnútrožilovom) vitamíne C, ktorý vám však môže podať iba lekár v špecializovanom pracovisku. Koľko z nás má čas ísť kvôli tomu k lekárovi a vysedávať tam desiatky minút? Čo tí z nás, ktorí majú prirodzený strach z ihiel a infúzií? Ponúkame vám praktické riešenie v podobe druhej možnosti.

Už viac ako 2 roky je na trhu jedinečný prírodný tekutý vitamín C s takmer 90%-nou biologickou účinnosťou ako infúzny vitamín C, navyše doplnený o zinok a protizápalovú látku. Jeho výhodou je, že je v hotovej tekutej podobe v ampulkách na jednorázové vypitie. To znamená, že je použiteľný okamžite, bez ihiel a vysedávania u lekára, bežne dostupný v lekárňach.

Štúdie preukázali, že Zlaté Céčko PROTECT 2000 má najvyšiu biologickú dostupnosť priamo v ľudských bielych krvinkách z orálnych vitamínov C*. Preto má vysokú využiteľnosť v tkanivách vrátane pokožky, ale aj napríklad v kĺbových väzivách a imunitných tkanivách. Taktiež má dokázanú až o 233%** vyššiu udržateľnosť (retenciu) v ľudskom tele v porovnaní s inými vitamínmi C. To znamená, že sa v tele efektívne využije a nevylúči močom tak rýchlo ako iné vitamíny C. Zároveň má dokázaný účinok na hlavný zápalový ukazovateľ v tele, CRP (C-reaktívny protein) a to až o 16%**. Tento účinok je ešte posilnený o špeciálnu protizápalovú látku (PEA). Produkt je bežne dostupný v lekárňach alebo eshopoch.

Zlaté Céčko PROTECT 2000 vám efektívne prispeje k svetlejšej a lepšie chránenej pokožke a tiež posilneniu imunity vrámci prevencie, ale aj pri akútnom ochorení alebo zápale.

*Fay, M. J. and A. J. Verlangieri.“Stimulatory action of calcium L-threonate on ascorbic acid uptake by a human T-lymphoma cell line.“ Life Sci 1991,49(19): 1377-1381 Ester-C® je značkou The Ester C Company , U.S.A. , Benjamin S et al. A novel vitamin C preparation enhances neurite formation and fibroblast adhesion and reduces xenobiotic-induced T cell hyperactivation. Med Sci Monit 2007, 13(3), BR51-58 , **www.oneinnovationlab.com/products/pureway-c.


MVDr. Peter Blaško

riaditeľ výskumu a vývoja PHARCO GRANCREO

ZĽAVA 5%

Prihláste sa na odber noviniek a my Vám pošleme zľavový kód

Chcem zľavu

ZĽAVA 5%

Prihláste sa na odber noviniek a my Vám pošleme zľavový kód